Ziołowe Wkładki higieniczne Śnieżny Lotos

Ziołowe wkładki higieniczne Śnieżny Lotos – Recenzja

| 0 Komentarzy

Ziołowe wkładki higieniczne Śnieżny Lotos to pierwszy taki produkt dla kobiet w Polsce, który zapewnia naturalną ochronę i pielęgnację kobiecych okolic intymnych. Czy wkładki są warte uwagi i swojej ceny?

Ziołowe wkładki higieniczne Śnieżny Lotos

Ziołowe wkładki higieniczne polskiej marki Snow Lotus jak zapewnia producent pomagają niwelować kobiece dolegliwości w naturalny sposób. Mieszanka ekstraktów ziołowych i wyciąg z kwiatu Śnieżnego Lotosu zamknięta w 100% bawełnianej wkładce higienicznej ma działanie m.in. antybakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Dzięki temu w skuteczny i naturalny sposób chroni kobiece miejsca intymne.

Naturalne wkładki Śnieżny Lotos przynoszą ulgę w takich problemach jak: grzybicze lub bakteryjne zapalenie pochwy, podrażnienia, świąd i pieczenie sromu i odbytu, zaburzenia miesiączkowania, upławy, przykry zapach z okolic intymnych, nietrzymanie moczu, suchość pochwy, napięcia przedmiesiączkowe czy w zaburzeniach równowagi mikroflory pochwy (po kuracji antybiotykowej).

Producent zaleca, aby wkładki nosić przez 24 godziny i stosować szczególnie w sytuacjach, w których miejsca intymne kobiety narażone są na infekcje (np. basen, korzystanie z publicznej toalety, po stosunku płciowym itp.).

Skład produktu

Saussurea Involucrata (ang. Snow Lotus), esencja ziołowa: (m.in.: Sophora flavescens, Cnidium Monnieri (L.) Cuss, Fructus Kochiae Scopariae, Angelica Sinensis, Borneol)oraz bawełniana, niebielona wkładka higieniczna.

Aktywne składniki wkładek Śnieżny Lotos

Ziołowe wkładki higieniczne zawierają m.in. w swoim składzie takie aktywne składniki jak:

  • Saussurea Involucrata – z angielskiego zwana „Snow Lotus”, jest jednym z 300 gatunków kwitnących roślin należących do rodziny Asteraceae występujących w chłodnych i arktycznych regionach Azji, Europy i Ameryki Północnej. Stosowana jest łagodzeniu problemów ginekologicznych takich jak: infekcje, świąd miejsc intymnych, bolesne i nieregularne miesiączkowanie czy ból poporodowy.
  • Sophora Flavescens – stosowana m.in. przy infekcjach układu moczowego, świerzbie czy egzemie.
  • Cnidium Monnieri (L.) Cuss – wykazuje działanie antyalergiczne, antybakteryjne, przeciwśwądowe i przeciwgrzybicze. Pomocny w leczeniu upławów.
  • Fructus Kochiae Scopariae – stosowana jest przy chorobach ginekologicznych, infekcjach układu moczowego oraz takich dolegliwościach jak np. świerzb lub świąd.
  • Borneol – działa uspokajająco, przeciwbólowo, przeciwobrzekowo oraz przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Pomocny w leczeniu hemoroidów lub nadżerkach szyjki macicy.

Bezpieczeństwo

Producent wkładek Snow Lotus zapewnia, że zostały one przebadane pod kontrolą lekarzy ginekologa i dermatologa, którzy stwierdzili, że żaden ze składników zawartych w produkcie nie zawiera żadnych substancji drażniących. Oznacza to, że wkładki higieniczne Śnieżny Lotos są całkowicie bezpieczne i przyjazne dla skóry oraz mogą być stosowane bezpośrednio na delikatne i wrażliwe kobiece miejsca intymne.

Pierwsze wrażenie

Produkt otrzymujemy w wersji po 2 sztuki lub 6 sztuk w estetycznym kartonowym opakowaniu, na którym widnieją szczegółowe informacje o produkcie, łącznie z instrukcją jego stosowania. Sama wkładka ogromnie różni się od tych zwykłych, popularnie dostępnych, co jest bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Wkładka higieniczna Śnieżny Lotos jest nieco grubsza, i faktycznie wykonana z 100% bawełny przez co jest bardzo miła i miękka w dotyku. Posiada też wyczuwalny zapach ziół.

Ziołowe wkładki higieniczne Śnieżny Lotos

Efekty

Wkładki higieniczne Śnieżny Lotos bardzo przyjemnie się nosi. Bardzo dobrze trzymają się bielizny, nie uwierają i nie podrażniają. W ciągu dnia pod wpływem ciepła ciała uwalniają się ziołowe ekstrakty, przez co wkładka nieco ciemnieje. W żaden sposób nie wpływa to negatywnie na poczucie świeżości, wręcz przeciwnie, wkładki zapewniają poczucie świeżości przez cały dzień.

Wkładki higieniczne Snow Lotos co prawda nie należą do najtańszych, ale ze względu na swoje wyjątkowe właściwości ochronne i pielęgnacyjne są rzeczywiście warte swojej ceny.

Gdzie kupić ziołowe wkładki Śnieżny Lotos?

Ziołowe wkładki higieniczne Śnieżny Lotos oraz inne naturalne produkty można kupić w sklepie internetowym Sanaja.pl

Śnieżny Lotos - Ziołowa wkładka higieniczna o działaniu antybakteryjnym (6 wkładek)

Śnieżny Lotos – Ziołowa wkładka higieniczna o działaniu antybakteryjnym (6 wkładek)

Mieszanka ekstraktów ziołowych i wyciąg z kwiatu Śnieżnego Lotosu w bawełnianej wkładce higienicznej. Zapewnia ochronę, pielęgnację i pomaga niwelować kobiece dolegliwości w naturalny sposób.

Wkładkę Śnieży Lotos poleca się stosować w każdej sytuacji w której miejsca intymne kobiety narażone są na infekcje

Cena: 39,99 zł

Zobacz w sklepie

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie artykuły (zobacz wszystkie)