Polecane produkty

Kosmetyki naturalne, maski, oleje, szampony, balsamy i inne. Polecane produkty dla zachowania oraz poprawy zdrowia i urody.


Ecolab kosmetyki (EO Laboratorie)

Ecolab kosmetyki (EO Laboratorie)

Są bezpieczne dla skóry, nie zawierają szkodliwych składników i oparte są na bazie ekstraktów roślinnych. Zawierają minimum 95% składników naturalnych i organicznych, a oferta ich kosmetyków jest ogromna. Takie są właśnie Ecolab kosmetyki.

| 0 Komentarzy

 
e-Fiore - Polskie kosmetyki naturalne

e-Fiore – Polskie kosmetyki naturalne

e-FIORE to polska marka kosmetyków naturalnych, opartych na tradycyjnych recepturach, pozbawionych szkodliwych substancji takich jak parabeny, silikony, sztuczne barwniki, itp. Kosmetyki te są w całości naturalne i powstają z czystych olejów roślinnych, maseł nierafinowanych, wyciągów z rośli i, hydrolatów, w których składniki aktywne występują w możliwie największych stężeniach.

| 0 Komentarzy

 
Naturalne mydła z węglem aktywnym

Naturalne mydła z węglem aktywnym

Dzięki swoim wybitnym właściwościom absorpcyjnym, węgiel aktywny (w postaci sproszkowanego węgla drzewnego) znany był już w starożytności jako idealny środek „wyciągający” toksyny i trucizny z organizmu, a także przyspieszający gojenie ran. Dzisiaj powodzeniem jest wykorzystywany nie tylko w lecznictwie, ale i w pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, jako dodatek do wielu naturalnych kosmetyków.

| 0 Komentarzy


Naturalne mydła do twarzy, ciała i włosów

Mydła naturalne do pielęgnacji skóry i włosów

Istnieje wiele rodzajów ręcznie wyrabianych mydeł, wzbogaconych o wyjątkowe składniki roślinne, wykazujące dobroczynne właściwości pielęgnacyjne. Takie mydła są wegańskie, w pełni naturalne, wolne od zbędnych konserwantów i szkodliwych środków chemicznych. Produkty te są w pełni bezpieczne nawet dla bardzo wymagającej i wrażliwej skóry.

| 0 Komentarzy


Naturalne mydła z dodatkiem glinki

Naturalne mydła z dodatkiem glinki

Na rynku dostępnych jest wiele w 100% naturalnych, ręcznie wytwarzanych mydeł z dodatkiem glinki, słynącej od wieków ze swych niezwykłych właściwości leczniczych i pielęgnacyjnych. Z powodzeniem można je stosować w pielęgnacji skóry twarzy, ciała oraz włosów.

| 0 Komentarzy

Pozostałe artykuły

Polecane kosmetyki naturalne