Pielęgnacja włosów

Kosmetyki naturalne, polecane produkty i sposoby pielęgnacji włosów. Zobacz wpisy z kategorii: Pielęgnacja włosów


co na wypadanie włosów?

Co na wypadanie włosów?

Gęste, zdrowe i mocne włosy to marzenie niemalże każdego, niezależnie od płci. Zdrowe, mocne i zadbane włosy bywają wizytówką i naturalną ozdobą. Jakie są przyczyny wypadania włosów? Jak zapobiegać nadmiernemu wypadaniu kosmyków i co na wypadanie włosów będzie najskuteczniejsze?

| 0 Komentarzy


Domowe sposoby na suche włosy

Domowe sposoby na suche włosy

Suche, niesforne, zniszczone i uciążliwie puszące się. Włosy suche potrafią sprawiać wiele problemów pielęgnacyjnych. Do tego nie wyglądają zdrowo i atrakcyjnie. Tak zniszczone włosy łatwo się łamią, zapuszczenie długich kosmyków jest bardzo trudne. Jakie są domowe sposoby na suche włosy?

| 0 Komentarzy


Jak wybrać olej do włosów kręconych?

Jak wybrać olej do włosów kręconych?

Olejowanie to pielęgnacja włosów która przyszła do nas z Indii. To bardzo szybki i prosty sposób na zdrowe, mocne i nawilżone włosy. Olejowanie szczególnie polecane jest włosom kręconym, suchym i zniszczonym, które wymagają szybkiej i intensywnej regeneracji i sporej dawki nawilżenia. Co to są włosy wysokoporowate? Jak wybrać olej do włosów kręconych?

| 0 Komentarzy

 
glinki do włosów

Glinki do włosów – Czy warto je stosować?

Naturalne glinki kosmetyczne od dawna słyną ze swoich dobroczynnych właściwości pielęgnacyjnych i leczniczych. Z tego względu z powodzeniem wykorzystywane są w pielęgnacji skóry twarzy, ciała oraz pomocniczo w medycynie naturalnej. Jakie są rodzaje naturalnych glinek kosmetycznych? Jak stosować glinki do włosów i jakich pozytywnych efektów w pielęgnacji włosów i skóry głowy możemy oczekiwać?

| 0 Komentarzy


Olej rzepakowy na włosy

Olej rzepakowy na włosy

Zwany “Oliwą Północy” jest jednym z podstawowych, najpopularniejszych i najtańszych olejów, który posiada szerokie zastosowanie, głównie w kuchni. Olej rzepakowy dzięki swoim dobroczynnym właściwościom coraz częściej wykorzystywany jest również w kosmetyce, jako naturalny produkt do pielęgnacji skóry i włosów. Jakie właściwości posiada i dlaczego warto stosować olej rzepakowy na włosy?

| 0 Komentarzy


Olejek z czarnuszki na włosy

Olejek z czarnuszki na włosy

Zwany przez Egipcjan “Złotem Faraonów”, olej z czarnuszki słynie z wyjątkowych właściwości leczniczych i pielęgnacyjnych. Jego działanie pozytywnie wpływa nie tylko na cały organizm, ale też na skórę oraz włosy. Dlaczego warto stosować olejek z czarnuszki na włosy i jakie to przynosi efekty?

| 0 KomentarzyKosmetyki naturalne do ciała

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała zawierają jedynie naturalne składniki i olejki eteryczne. Nie zawierają syntetycznych substancji, konserwantów i sztucznych barwników. Zobacz wszystkie naturalne kosmetyki do ciała.

Pozostałe artykuły

Polecane kosmetyki naturalne