Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja twarzy to dział, w którym znajdziesz artykuły oraz informacje dotyczące naturalnych kosmetyków takich jak kremy do twarzy i kremy pod oczy, produkty do oczyszczania i demakijażu, jak również porady dotyczące naturalnej pielęgnacji skóry twarzy.

Zobacz naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy.


Olej z wiesiołka - właściwości i zastosowanie w kosmetyce

Olej z wiesiołka – właściwości i zastosowanie w kosmetyce

Wiesiołek to charakterystyczna, kwitnąca na żółto, dwuletnia roślina. Wyrasta ona z nasion, które rozsypuje po przekwitnieniu. Wiesiołek występuje niemal wszędzie, ozdabiając nieużytki czy porastając pola i łąki, a nawet bywa uprawiany w ogrodach jako kwiat ozdobny. Wykorzystywany jest również w kosmetyce jako olej z wiesiołka. Jakie ma właściwości i zastosowanie?

| 0 Komentarzy


Naturalne sposoby mycia zębów

Naturalne sposoby mycia zębów

Z każdym rokiem zwiększa się świadomość konsumencka. Tym samym zaczynamy szczegółowo czytać i rozumieć składy produktów znajdujące się na opakowaniach. Coraz bardziej zauważamy, że niektóre popularne na rynku pasty mogą zawierać kontrowersyjne składniki, których warto unikać, bowiem wpływać mogą one negatywnie nie tylko na nasze zęby i jamę ustną, ale nawet na ogólny stan zdrowia […]

| 0 Komentarzy


Naturalne kremy pod oczy

Naturalne kremy pod oczy

Skóra pod oczami jest niezwykle wrażliwa, delikatna i cienka, dlatego też wymaga odpowiedniej i łagodnej pielęgnacji. Co to są naturalne kremy pod oczy? Jakie są zalety stosowania naturalnego kremu pod oczy?

| 0 Komentarzy


Jaki żel do mycia twarzy wybrać

Jaki żel do mycia twarzy wybrać?

Wydawać by się mogło, że mycie twarzy to bardzo prosta i niewymagająca czynność, dlatego też nie przykładamy do niej zbyt dużej wagi. To błąd, bowiem prawidłowe oczyszczanie twarzy jest kluczowym elementem prawidłowej pielęgnacji twarzy. Dobrze oczyszczona skóra twarzy wolniej się starzeje, jest bardziej promienna i gładka. Jaki żel do mycia twarzy wybrać?

| 0 Komentarzy


Naturalne kosmetyki do oczyszczania twarzy

Naturalne kosmetyki do oczyszczania twarzy

Oczyszczanie twarzy jest jednym z najważniejszych etapów naturalnej i skutecznej pielęgnacji twarzy. Dlaczego warto oczyszczać skórę twarzy? Jak prawidłowo oczyszczać cerę? Jakie są naturalne kosmetyki do oczyszczania twarzy?

| 0 Komentarzy


Naturalny tonik do twarzy

Naturalny tonik do twarzy

Toniki do twarzy są bardzo ważnym elementem pielęgnacji każdego typu i problemu skóry. Możemy zakupić gotowe, naturalne toniki do twarzy, ale też samemu przygotować je w warunkach domowych. Co to jest tonik? Jak zrobić naturalny tonik do twarzy?

| 0 Komentarzy


Jak rozjaśnić cienie pod oczami

Jak rozjaśnić cienie pod oczami?

Cienie pod oczami zwane popularnie „sińcami”, to dość nieestetyczny problem, który może dotknąć każdego. Sprawiają one, że cała twarz wygląda na zmęczoną, smutną i nierzadko chorą. Co to są sińce i jak rozjaśnić cienie pod oczami?

| 0 KomentarzyKosmetyki naturalne do twarzy

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy zawierają jedynie naturalne składniki i olejki eteryczne. Nie zawierają syntetycznych substancji, konserwantów i sztucznych barwników Zobacz wszystkie naturalne kosmetyki do twarzy.

Pozostałe artykuły

Polecane kosmetyki naturalne