Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja twarzy to dział, w którym znajdziesz artykuły oraz informacje dotyczące naturalnych kosmetyków takich jak kremy do twarzy i kremy pod oczy, produkty do oczyszczania i demakijażu, jak również porady dotyczące naturalnej pielęgnacji skóry twarzy.

Zobacz naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy.


Mydło Aleppo

Mydło Aleppo – Właściwości i zastosowanie

Oryginalne mydło Aleppo to naturalny, bardzo uniwersalny kosmetyk. Na Polski rynek trafiło stosunkowo niedawno, ale dzięki swoim właściwościom pielęgnacyjnym podbija serca miłośników naturalnej i ekologicznej pielęgnacji. Co to jest mydło Aleppo i jakie posiada wyjątkowe właściwości? Jak rozpoznać oryginalny produkt?

| 0 Komentarzy


Pianka do mycia twarzy

Pianka do mycia twarzy

Płyn micelarny, mleczko, tonik, mydło, naturalny olej, żel, a może łagodna i delikatna pianka o mycia twarzy? Jak wygląda prawidłowe oczyszczanie twarzy? Dlaczego oczyszczanie skóry jest takie ważne? Jakie korzyści przynosi stosowanie łagodnej pianki?

| 0 Komentarzy


Olejki do twarzy - Najważniejsze informacje

Olejki do twarzy – Najważniejsze informacje

Olejki od wieków odgrywały niezwykle ważną rolę w pielęgnacji ciała i włosów. W zależności od ich rodzaju i odpowiedniego doboru do typu naszej skóry można się spodziewać doskonałych rezultatów. Przedstawiamy najważniejsze informacje o olejkach do twarzy.

| 0 Komentarzy


Jakie kosmetyki naturalne do twarzy warto stosować

Jakie kosmetyki naturalne do twarzy warto stosować?

Dbanie o zdrowie to nie tylko zbilansowana dieta i regularne uprawianie sportu. To także wybieranie odpowiednich, naturalnych i bezpiecznych dla zdrowia i skóry kosmetyków. Prawidłowa pielęgnacja jest bowiem kluczem do zdrowego i młodego wyglądu. Jakie kosmetyki naturalne do twarzy warto stosować?

| 0 Komentarzy

 
peeling do twarzy

Domowy peeling do twarzy

Domowy peeling do twarzy to jeden z najprostszych i najtańszych sposobów na poprawienie ogólnej kondycji i wyglądu skóry. Co to jest domowy peeling? Jakie są zalety z regularnego stosowania peelingu? Jakie są najlepsze peelingi do twarzy?

| 0 Komentarzy


Domowe maseczki na twarz

Domowe maseczki na twarz

Domowe maseczki na twarz to szybki i tani sposób na uzyskanie promiennej i zdrowej skóry. Co to jest maseczka oraz jakie przynosi korzyści przy regularnym stosowaniu? Przedstawiamy 6 najpopularniejszych maseczek do przygotowania w domu.

| 0 KomentarzyKosmetyki naturalne do twarzy

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy zawierają jedynie naturalne składniki i olejki eteryczne. Nie zawierają syntetycznych substancji, konserwantów i sztucznych barwników Zobacz wszystkie naturalne kosmetyki do twarzy.

Pozostałe artykuły

Polecane kosmetyki naturalne