Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja twarzy to dział, w którym znajdziesz artykuły oraz informacje dotyczące naturalnych kosmetyków takich jak kremy do twarzy i kremy pod oczy, produkty do oczyszczania i demakijażu, jak również porady dotyczące naturalnej pielęgnacji skóry twarzy.

Zobacz naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy.


Naturalne kremy pod oczy

Naturalne kremy pod oczy

Skóra pod oczami jest niezwykle wrażliwa, delikatna i cienka, dlatego też wymaga odpowiedniej i łagodnej pielęgnacji. Co to są naturalne kremy pod oczy? Jakie są zalety stosowania naturalnego kremu pod oczy?

| 0 Komentarzy


Jaki żel do mycia twarzy wybrać

Jaki żel do mycia twarzy wybrać?

Wydawać by się mogło, że mycie twarzy to bardzo prosta i niewymagająca czynność, dlatego też nie przykładamy do niej zbyt dużej wagi. To błąd, bowiem prawidłowe oczyszczanie twarzy jest kluczowym elementem prawidłowej pielęgnacji twarzy. Dobrze oczyszczona skóra twarzy wolniej się starzeje, jest bardziej promienna i gładka. Jaki żel do mycia twarzy wybrać?

| 0 Komentarzy


Naturalne kosmetyki do oczyszczania twarzy

Naturalne kosmetyki do oczyszczania twarzy

Oczyszczanie twarzy jest jednym z najważniejszych etapów naturalnej i skutecznej pielęgnacji twarzy. Dlaczego warto oczyszczać skórę twarzy? Jak prawidłowo oczyszczać cerę? Jakie są naturalne kosmetyki do oczyszczania twarzy?

| 0 Komentarzy


Naturalny tonik do twarzy

Naturalny tonik do twarzy

Toniki do twarzy są bardzo ważnym elementem pielęgnacji każdego typu i problemu skóry. Możemy zakupić gotowe, naturalne toniki do twarzy, ale też samemu przygotować je w warunkach domowych. Co to jest tonik? Jak zrobić naturalny tonik do twarzy?

| 0 Komentarzy


Jak rozjaśnić cienie pod oczami

Jak rozjaśnić cienie pod oczami?

Cienie pod oczami zwane popularnie “sińcami”, to dość nieestetyczny problem, który może dotknąć każdego. Sprawiają one, że cała twarz wygląda na zmęczoną, smutną i nierzadko chorą. Co to są sińce i jak rozjaśnić cienie pod oczami?

| 0 Komentarzy


Mydło Aleppo

Mydło Aleppo – Właściwości i zastosowanie

Oryginalne mydło Aleppo to naturalny, bardzo uniwersalny kosmetyk. Na Polski rynek trafiło stosunkowo niedawno, ale dzięki swoim właściwościom pielęgnacyjnym podbija serca miłośników naturalnej i ekologicznej pielęgnacji. Co to jest mydło Aleppo i jakie posiada wyjątkowe właściwości? Jak rozpoznać oryginalny produkt?

| 0 Komentarzy


Pianka do mycia twarzy

Pianka do mycia twarzy

Płyn micelarny, mleczko, tonik, mydło, naturalny olej, żel, a może łagodna i delikatna pianka o mycia twarzy? Jak wygląda prawidłowe oczyszczanie twarzy? Dlaczego oczyszczanie skóry jest takie ważne? Jakie korzyści przynosi stosowanie łagodnej pianki?

| 1 KomentarzKosmetyki naturalne do twarzy

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy zawierają jedynie naturalne składniki i olejki eteryczne. Nie zawierają syntetycznych substancji, konserwantów i sztucznych barwników Zobacz wszystkie naturalne kosmetyki do twarzy.

Pozostałe artykuły

Polecane kosmetyki naturalne