Pielęgnacja ciała

Pielęgnacja ciała to dział, w którym znajdziesz artykuły oraz informacje dotyczące naturalnych kosmetyków przeznaczonych do skóry całego ciała, jak również porady dotyczące naturalnej pielęgnacji skóry.

Zobacz naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała.


Peeling kawowy

Peeling kawowy

Jednym z najskuteczniejszych, naturalnych i domowych sposobów na piękną, jędrną i gładką skórę jest peeling kawowy. To jeden z najtańszych i jednocześnie najskuteczniejszych kosmetyków do codziennej pielęgnacji, które szybko i samodzielnie możemy przygotować w domu. Jakie są zalety stosowania peelingu kawowego? Jak wykonać peeling z kawy w domowym zaciszu?

| 0 Komentarzy


peeling enzymatyczny

Peeling enzymatyczny

Peeling enzymatyczny to nieco mniej popularny, ale świetny sposób na oczyszczoną, świeżą i promienną cerę. Przywraca skórze zdrowy blask, eliminuje zmarszczki mimiczne i złuszcza martwy naskórek. Czym jest dokładnie ten rodzaj peelingu, jak działa na skórę oraz jakich efektów można się spodziewać?

| 0 Komentarzy


Naturalne kosmetyki na rozstępy

Naturalne kosmetyki na rozstępy – Polecane produkty

Charakterystyczne czerwone lub fioletowe poprzeczne pręgi na skórze, są zmorą zarówno kobiet jak i mężczyzn. Problem ten nie omija również nastolatków, gdzie w okresie wzrostu, ciało może nie nadążać z produkcją kolagenu. Jak temu zaradzić i jakie są naturalne kosmetyki na rozstępy?

| 0 Komentarzy

   


Kosmetyki naturalne do ciała

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała zawierają jedynie naturalne składniki i olejki eteryczne. Nie zawierają syntetycznych substancji, konserwantów i sztucznych barwników. Zobacz wszystkie naturalne kosmetyki do ciała.

Pozostałe artykuły

Polecane kosmetyki naturalne