Pielęgnacja ciała

Pielęgnacja ciała to dział, w którym znajdziesz artykuły oraz informacje dotyczące naturalnych kosmetyków przeznaczonych do skóry całego ciała, jak również porady dotyczące naturalnej pielęgnacji skóry.

Zobacz naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała.


naturalne masła do ciała

Naturalne masła do ciała. Dlaczego warto je stosować?

Naturalne masła kosmetyczne (masła roślinne) zaraz obok olejów roślinnych stanową podstawowe surowce stosowane w produkcji kosmetyków naturalnych. Co więcej, mogą być one stosowane z powodzeniem samodzielnie lub jako dodatek do ulubionego kosmetyku. Wszystko to dzięki wspaniałym właściwościom pielęgnacyjnym, pozytywnie wpływającym na zdrowie naszej skóry i włosów. Dlaczego warto stosować naturalne masła roślinne?

| 1 Komentarz


naturalne kosmetyki dla dzieci

Naturalne kosmetyki dla dzieci

Naturalne, zdrowe i bezpieczne. Takie powinny być produkty do pielęgnacji skóry i włosów, szczególnie jeśli w grę wchodzi wrażliwa i niezwykle delikatna skóra dzieci i niemowląt. Czy właśnie takie są naturalne kosmetyki dla dzieci?

| 0 Komentarzy


Peeling węglowy

Peeling węglowy do oczyszczania twarzy – Na czym polega zabieg?

Peeling węglowy jest niezwykle popularnym zabiegiem, odbywającym się pod czujnym okiem kosmetologa. Dzięki tego typu oczyszczaniu nasza skóra stanie się miękka, gładka, pozbawiona przebarwień i innych niedoskonałości skóry. Dla kogo polecany jest peeling węglowy? Jakie są przeciwwskazania do jego stosowania? Jakie są produkty pielęgnacyjne z dodatkiem naturalnego węgla kosmetycznego?

| 0 Komentarzy


Peeling kawowy

Peeling kawowy

Jednym z najskuteczniejszych, naturalnych i domowych sposobów na piękną, jędrną i gładką skórę jest peeling kawowy. To jeden z najtańszych i jednocześnie najskuteczniejszych kosmetyków do codziennej pielęgnacji, które szybko i samodzielnie możemy przygotować w domu. Jakie są zalety stosowania peelingu kawowego? Jak wykonać peeling z kawy w domowym zaciszu?

| 0 Komentarzy


Naturalne kosmetyki na rozstępy

Naturalne kosmetyki na rozstępy – Polecane produkty

Charakterystyczne czerwone lub fioletowe poprzeczne pręgi na skórze, są zmorą zarówno kobiet jak i mężczyzn. Problem ten nie omija również nastolatków, gdzie w okresie wzrostu, ciało może nie nadążać z produkcją kolagenu. Jak temu zaradzić i jakie są naturalne kosmetyki na rozstępy?

| 0 Komentarzy

 


Kosmetyki naturalne do ciała

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała zawierają jedynie naturalne składniki i olejki eteryczne. Nie zawierają syntetycznych substancji, konserwantów i sztucznych barwników. Zobacz wszystkie naturalne kosmetyki do ciała.

Pozostałe artykuły

Polecane kosmetyki naturalne