Ecolab kosmetyki (EO Laboratorie)

Ecolab kosmetyki (EO Laboratorie)

| 0 Komentarzy

Są bezpieczne dla skóry, nie zawierają szkodliwych składników i oparte są na bazie ekstraktów roślinnych. Zawierają minimum 95% składników naturalnych i organicznych, a oferta ich kosmetyków jest ogromna. Takie są właśnie Ecolab kosmetyki.

Rosja to kraj o ogromnej powierzchni i wielu dzikich, niezamieszkanych terenach, które są ekologicznie czyste i nieskażone dotykiem cywilizacji. To właśnie tam znaleźć można dziko rosnące zioła oraz inne rośliny, niespotykane w pozostałych rejonach świata. Na bazie tych roślin powstają kosmetyki ECOLAB. Ich receptury uzupełniane są o naturalne, roślinne składniki pochodzące z innych rejonów świata. Znajdziemy wśród nich afrykańskie masło shea oraz drogocenne i egzotyczne olejki.

ECOLab kosmetyki to teraz EO Laboratorie

Produkty EO Laboratorie były nam wcześniej znane pod nazwą ECOLAB. Jest to rosyjska marka kosmetyków naturalnych, która obok marki Natura Siberica, jest w naszym kraju bardzo popularna. Kosmetyki Ecolab to produkty dobrej jakości, z dobrym, naturalnym składem. Na ich popularność wpływa z pewnością cena, która jest stosunkowo niska, w porównaniu do innych marek kosmetyków naturalnych. Niewątpliwą zaletą tej marki jest ogromna ilość produktów, z niemal wszystkich kategorii (kosmetyki do włosów, do twarzy, ciała) i do wszystkich typów skóry i włosów. Wśród ich produktów każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki połączeniu dobrodziejstw natury i nowoczesnej technologii, Ecolab stworzyło naturalne kosmetyki w atrakcyjnych cenach, które są jednocześnie skuteczne i bezpieczne.

Zawierają minimum 95% naturalnych składników

Wszystkie produkty EO Laboratorie posiadają niemal w pełni (minimum w 95%) naturalny skład. Co ważne, nie zawierają szkodliwych składników takich jak parabeny, silikony, SLS, SLES, czy EDTA. Produkty Ecolab nie zawierają również syntetycznych barwników, czy konserwantów. Znajdziemy w nich jedynie ich naturalne zamienniki. Produkty tej firmy bazują na roślinnych ekstraktach, naturalnych masłach i olejkach oraz naturalnych aromatach. Receptury są starannie przygotowywane i testowane przez wiele lat, zanim trafią do oferty firmy. Możemy mieć więc pewność, że będą bezpieczne i możemy je bez obaw stosować w pielęgnacji skóry czy włosów.

Naturalne szampony bez silikonów Ecolab

Szampony Ecolab nie zawierają mocnych, chemicznych substancji myjących, parabenów, sztucznych barwników i konserwantów. Pozbawione są również silikonów i SLS. Dzięki temu są bezpieczne i delikatne, nie podrażniają nawet wrażliwej skóry głowy, gdyż zawierają łagodne substancje myjące. Wzbogacone zostały o roślinne ekstrakty i naturalne olejki, które mają dobroczynny wpływ na kondycję włosów i skóry głowy. Zobacz również inne naturalne szampony bez SLS.

Kremy i sera do twarzy

Kremy Ecolab tworzone są na bazie wysokiej jakości surowców naturalnych i organicznych takich jak, olejki, ekstrakty roślinne i naturalne masła. Dzięki roślinnym składnikom są bezpieczne dla skóry. Wśród kremów tej marki znajdziemy kosmetyki odpowiednie do pielęgnacji różnych typów skóry. Zobacz również inne naturalne kremy do twarzy.

Toniki do twarzy

Kremy Ecolab tworzone są na bazie wysokiej jakości surowców naturalnych i organicznych takich jak, olejki, ekstrakty roślinne i naturalne masła. Dzięki roślinnym składnikom są bezpieczne dla skóry. Wśród kremów tej marki znajdziemy kosmetyki odpowiednie do pielęgnacji różnych typów skóry.

Gdzie kupić kosmetyki Ecolab?

Kosmetyki ECOLAB można kupić w sklepie internetowym Sanaja.pl.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj swoją odpowiedź w tym temacie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie artykuły (zobacz wszystkie)