Pielęgnacja ciała

Pielęgnacja ciała to dział, w którym znajdziesz artykuły oraz informacje dotyczące naturalnych kosmetyków przeznaczonych do skóry całego ciała, jak również porady dotyczące naturalnej pielęgnacji skóry.

Zobacz naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała.


Pielęgnacja ciała olejami

Pielęgnacja ciała olejami

Pielęgnacja ciała olejami znana jest i praktykowana od wieków. Oleje są naturalnym sposobem na wiele dolegliwości skórnych. Z powodzeniem wykorzystywane są również w pielęgnacji włosów i paznokci. Na czym polega pielęgnacja ciała olejami i jakie oleje warto stosować w pielęgnacji skóry?

| 1 Komentarz


Naturalne balsamy do ciała

Naturalne balsamy do ciała

Zdrowa, gładka, piękna i zadbana skóra to cel wielu osób. Dlatego też powstało wiele naturalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry ciała, a ich liczba rośnie z każdym rokiem. Największym powodzeniem cieszą się naturalne balsamy, oleje i masła do ciała, które wytwarzane są z najwyższej jakości produktów pochodzenia naturalnego i organicznego. Co to jest naturalny balsam do […]

| 1 Komentarz


Czy warto stosować sól do kąpieli

Czy warto stosować sól do kąpieli?

Jednym ze skuteczniejszych i bardzo popularnych zabiegów relaksacyjnych jest aromatyczna kąpiel z dodatkiem dobroczynnych składników pielęgnujących. Przyjemne ciepło wody i otulona pianą skóra sprawia, że mięśnie rozluźniają się, a całe ciało z każdą chwilą staje się bardziej wyciszone i zadbane. Aby wzbogacić kąpiel i sprawić, aby miała właściwości pielęgnujące, a nawet lecznicze, warto dodać do […]

| 0 Komentarzy


naturalne masła do ciała

Naturalne masła do ciała. Dlaczego warto je stosować?

Naturalne masła kosmetyczne (masła roślinne) zaraz obok olejów roślinnych stanową podstawowe surowce stosowane w produkcji kosmetyków naturalnych. Co więcej, mogą być one stosowane z powodzeniem samodzielnie lub jako dodatek do ulubionego kosmetyku. Wszystko to dzięki wspaniałym właściwościom pielęgnacyjnym, pozytywnie wpływającym na zdrowie naszej skóry i włosów. Dlaczego warto stosować naturalne masła roślinne?

| 1 Komentarz


naturalne kosmetyki dla dzieci

Naturalne kosmetyki dla dzieci

Naturalne, zdrowe i bezpieczne. Takie powinny być produkty do pielęgnacji skóry i włosów, szczególnie jeśli w grę wchodzi wrażliwa i niezwykle delikatna skóra dzieci i niemowląt. Czy właśnie takie są naturalne kosmetyki dla dzieci?

| 0 Komentarzy


Peeling węglowy

Peeling węglowy do oczyszczania twarzy – Na czym polega zabieg?

Peeling węglowy jest niezwykle popularnym zabiegiem, odbywającym się pod czujnym okiem kosmetologa. Dzięki tego typu oczyszczaniu nasza skóra stanie się miękka, gładka, pozbawiona przebarwień i innych niedoskonałości skóry. Dla kogo polecany jest peeling węglowy? Jakie są przeciwwskazania do jego stosowania? Jakie są produkty pielęgnacyjne z dodatkiem naturalnego węgla kosmetycznego?

| 0 Komentarzy


Peeling kawowy

Peeling kawowy

Jednym z najskuteczniejszych, naturalnych i domowych sposobów na piękną, jędrną i gładką skórę jest peeling kawowy. To jeden z najtańszych i jednocześnie najskuteczniejszych kosmetyków do codziennej pielęgnacji, które szybko i samodzielnie możemy przygotować w domu. Jakie są zalety stosowania peelingu kawowego? Jak wykonać peeling z kawy w domowym zaciszu?

| 0 KomentarzyKosmetyki naturalne do ciała

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała zawierają jedynie naturalne składniki i olejki eteryczne. Nie zawierają syntetycznych substancji, konserwantów i sztucznych barwników. Zobacz wszystkie naturalne kosmetyki do ciała.

Pozostałe artykuły

Polecane kosmetyki naturalne