naturalne balsamy do ciała

5 naturalnych balsamów do ciała

Nawilżające, ujędrniające, regenerujące i odżywcze, przeznaczone do każdego rodzaju skóry. Przedstawiamy 5 naturalnych balsamów do ciała, które cieszą się w naszym sklepie największą popularnością.

| 0 Komentarzy


olej arganowy

Olej arganowy

Ten niepozorny olej znany jest niemal na całym świecie i uznawany za cenne źródło piękna i młodości. Jakie jeszcze wyjątkowe właściwości i zastosowania posiada olej arganowy?

| 0 Komentarzy


czarne mydło savon noir

Czarne mydło – Savon Noir

Czarne mydło Savon Noir pod postacią charakterystycznej pasty, jest jednym z najlepszych naturalnych środków do oczyszczania i pielęgnacji całego ciała (oraz włosów). Jakie wyjątkowe właściwości posiada te niepozorne mydło?

| 0 Komentarzy


10 pomysłów na olej kokosowy

10 pomysłów na olej kokosowy

Olej kokosowy kojarzony jest głównie z kuchnią. Coraz częściej znajduje on jednak zastosowanie także jako kosmetyk w naturalnej i skutecznej pielęgnacji ciała. Oto 10 pomysłów na jego wykorzystanie. Olej kokosowy to fantastyczny, w pełni naturalny produkt, wolny od podejrzanych sztucznych składników, który w łagodny i bezpieczny sposób zadba o twoją delikatną skórę i włosy. Szukając […]

| 0 Komentarzy


peeling ciała

Peeling ciała

Peeling do ciała to niezwykle popularny i stosowany od wieków sposób na utrzymanie skóry w doskonałej kondycji. To również świetne przygotowanie skóry do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych. Czym w takim razie jest peeling i jakie korzyści ze sobą niesie?

| 0 Komentarzy

Strona 1 z 212